Перспективні політичні проєкти:

Чи є зараз запит на нові партійні проекти?

Очікування прийдешніх змін в партійній системі України характерні не тільки для професійних політичних аналітиків, а й для простих виборців. Опитування, проведене в березні 2021 р. соціологами Active Group в рамках консорціуму «Тристороння дослідницька група», показало, що майже половина респондентів переконані в тому, що Україні необхідна принципово нова політична сила (21,8% вважають, що вона точно необхідна, 25,6% – скоріше необхідна).

Які політичні проєкти можуть стати перспективними на майбутніх парламентських виборах?

Досвід попередніх виборів показує, що перспективними (мають реальні шанси на проходження до Верховної Ради) стають ті політичні проєкти, які мають рейтингового лідера, або виникають у відносно вільній електоральній ніші. Природно, в даному випадку під перспективними розуміються ті політичні партії, які в даний час не представлені в парламенті

Однак не кожний перспективний політпроєкт стає успішним на виборах. Є чимало прикладів провалу на виборах політичних сил, які представлялися перспективними. Для перемоги на виборах також необхідна правильно спланована і ефективно проведена виборча кампанія.